VAKVIKIO PILYJE RASI DAUG ŠAUNIŲ PRAMOGŲ

Žaidimų aikštelė

Žaidimų aikštelė, tai visas kompleksas linksmybių su čiuožyklomis, kamuoliukų baseinu, tuneliais, tinklų takeliais. Čia erdvė, kurioje išsilaisvina vaikų vaizduotė – čia ir pilis, ir bunkeris, ir karo štabas, ir gaudynių aikštelė, ir slėpynių vieta. Žaidimų aikštelė – vieta, kur vaikai būna kuo nori.

Mažylių zona

Mažylių zona – vaikams iki 5m. skirta erdvė, kurioje žaidžia patys mažiausi, kol įgauna drąsos keliauti į didžiają žaidimų aikštelę. Čia gyvena daug smagių knygučių, dėlionių, muzikinių, lavinimo ir kitų mažylių rankytėms pritaikytų žaisliukų. Mažylių zonoje yra ir pilis su kamuoliukų baseinu ir traukinukas, su kuriuo mažieji nuvyks į bet kurią pasaulio šalį. Čia taip pat rasite namelį su virtuvėle, kurioje vaikai žais ir namus, ir piceriją, ir kepyklą, ir parduotuvę, ir viską, ką tik vaizduotė leis.

Batutas

Batutas – tai puiki koordinacijos lavinimo priemonė ir dideliems, ir mažiems. Didieji išdykėliai jaučia nesvarumo būklės malonumą pašokdami kuo aukščiau, tad kiekvieną kartą stengiasi aplenkti savo draugus. Šokinėjimas ant batuto stiprina visus kūno raumenis, todėl patys mažiausi pasportavę su tėveliais tvirčiau stovės ant kojų ir greičiau pradės vaikščioti.

Vakvikio kalnas

Vakvikio kalnas – tai laipiojimo sienelė su tikrais laipiojimo centruose naudojamais kibiais, kurių dydis parinktas specialiai tinkantis mažytėms vaikų rankytėms ir kojytėms. Užlipę į kalną, galėsite paplekšnoti pačiam Vakvikiui per nosį. Vienu metu gali lipti keli vaikai, todėl visuomet smagu palenktyniauti, kas pirmas pasieks viršūnę.

Mini kino teatras su „Xbox Kinect“ žaidimais

Mini kino teatras su „Xbox Kinect“ žaidimais – puiki vieta vyresniems vaikams bei tėveliams, kol mažieji maudosi kamuoliukų baseinuose. Pas mus nė vienas vaikas nežais kompiuterinių žaidimų sėdėdamas prie kompiuterio, visi mūsų siūlomi žaidimai skirti fiziniam aktyvumui palaikyti, juk tikras futbolas ir turi būti žaidžiamas spardant kamuolį kojomis, o ne mygtukais.

Išjungus žaidimus, pavargę mažieji gali susėsti ant sėdmaišių ir leisti kojytėms pailsėti žiūrint filmukus tikrame uždarame mini kino teatre.

Tai tik nedidelė dalis linksmybių, kurios gyvena Vakvikio tvirtovėje, užsukite pas mus ir patys pamatysite, kaip čia smagu!